top of page

08 Ara Per

|

Zoom

Stratejiyi Hayata Geçirme ve Fayda Yönetimi (1)

Projeler, stratejileri hayata geçirmek için en çok kullandığımız mekanizmalar. Doğru bir bir vizyonu ve doğru projeleri belirlemek stratejileri hayata geçirmek için sadece bir başlangıç, peki ya sonrası... Bu eşsiz eğitim size stratejiyi hayata geçirmek için rehber niteliğinde bir çerçeve sunuyor.

Registration is closed
See other events
Stratejiyi Hayata Geçirme ve Fayda Yönetimi (1)
Stratejiyi Hayata Geçirme ve Fayda Yönetimi (1)

Time & Location

08 Ara 2022 19:30 – 22:30

Zoom

Guests

About the Event

Economic Intelligence Unit (EIU) ve PMI'ın küresel ölçekte 500 üst düzey yönetici ile gerçekleştirdiği araştırma sonuçlarına göre stratejik önemi olan projelerin sadece %61'i beklenen stratejik faydaları sağlıyor. 

Bu eğitim sonrasında belirlenen bir vizyonu hayata geçirmek için neler gerektiğini öğrenecek, nasıl gerçekleştireceğini anlayacak ve organizasyonların en büyük sorunu olan strateji ve yürütme arasındaki boşluğu doldurabilecek bilgi ve yaklaşımlara sahip olacaksınız. Benzeri olmayan bu eğitimi kaçırmayınız.

Eğitimde Strategy Implementation Institute tarafından geliştirilen çerçeve kullanılacak, PMI'ın yayınladığı son rehberde sunulan Fayda Gerçekleştirme Yönetimi yaşanan gerçek hayat tecrübeleri ile beraber aktarılacaktır.

Eğitim ücreti: 1.600TL + KDV'dir. 11.11.2022 tarihine kadar kayıtlarda erken kayıt indirimi uygulanacaktır: 1.200 TL + KDV

Kayıt işleminizi tamamladıktan sonra eğitimin detayları ve ödeme için link ve faturanız tarafınıza gönderilecektir.

Share This Event

bottom of page