PMO TALK
Sat, Nov 28
Online Live Event, More than a Webinar
Nov 28, 7:00 PM – 8:00 PM
Online Live Event, More than a Webinar
This is a monthly event aiming to show different perspectives to PMOs and Project Management Professionals. "Redefining PMO as Power Management Office" by Abhishek Sailaja
Leadership Journey for Project Managers
Sat, Nov 28
Online Live Event
Nov 28, 8:00 PM – 11:05 PM
Online Live Event
Gaining leadership traits are indispensable for project success. But how... Our instructor having over 20 years of program and project management experience will present on how successfully start and continue leadership journey.
Stratejiyi Hayata Geçirme ve Fayda Yönetimi
Sat, Dec 05
Online Live Event
Dec 05, 9:30 AM – 12:30 PM
Online Live Event
Projeler, stratejileri hayata geçirmek için en çok kullandığımız mekanizmalar. Doğru projeleri belirlemek stratejileri hayata geçirmek için sadece bir başlangıç, peki ya sonrası... Projeleri başarıyla tamamlamak stratejileri hayata geçirmek için çok önemli bir adım peki ya sonrası...
Degisim Yonetimi (1)
Sat, Dec 05
Online Event
Dec 05, 9:30 AM – 11:10 AM
Online Event
1,5 saatlik online eğitim. Tüm yöneticiler ve Proje Yöneticileri için değişim yönetiminin dinamiklerini anlatan ve değişimi nasıl yönetecebileğimiz konusunda rehberlik edecek bir eğitim..
PY Liderlik Yolculugu (1)
Sat, Dec 26
Online Event
Dec 26, 9:30 AM – 1:30 PM
Online Event
3,5 saatlik online eğitim. Tüm yöneticiler ve Proje Yöneticileri için kendini veyeni normali keşfetmeye çıkaran bir yolculuk; değişimi yönetme rehberi...

14 EYLÜL 2019 - ANKARA PROJE YÖNETİMİNDE LİDERLİK SEMİNERİNDEN....

PROJE YÖNETİMİNDE LİDERLİK SEMİNERİ İÇİN NE SÖYLEDİLER?

Ben haftasonu evimden çıkıyorum ve sizin düzenlemis oldugunuz bir organizasyona katılıyorum ve diyorum ki bu organizasyona katıldım ve bu organizasyondan, geldigimden daha gelismis bir bilgi birikimine sahip bir şekilde çıkmak istiyorum.

Niyetin açık olduğu bu ortamda Uzay Bilimi ile ilgili bir konusmacı geliyor ve bizimle bir bilgi birikimi paylaşımında bulunuyor ve o an anlıyorum ki insanoğlu zamanda yolcuğu aslında birbirleri ile paylaşım yaparak zaten buluyor. Bu şuanki bilgimiz ile zaman yolculugunu tanımlayabildiğimiz en uç nokta olduğunu düşünüyorum.

 

Hepimiz için geçen süre saat üstünde aynı olabilir fakat ben 5 yılda edinebileceğim bir bilgiyi 8 saatte bu organizasyonda kazanabiliyorsam, bu zamanda yolculuk yaptığım anlamına gelir. Aynı yöntem ile projemizide zamanda yolculuğa çıkarabiliriz.

Farklı, inovatif, ilham ve motivasyon veren bir seminerdi. Ilk defa böyle bir egitim aldım...

Özenle hazırlanmıs, ilgi uyandırıcı ve etkilesimli bir seminerdi...

©2019 by PYO ZİRVESİ. Proudly created with Wix.com