top of page
pyo_Logo3.png
 • Program Management and PgMP (April 2023)
  Multiple Dates
  05 Haziran Pzt
  Zoom
  05 Haz 19:30 GMT+3 – 08 Haz 22:30 GMT+3
  Zoom
  4 day - 12 hours training for Project/Program Managers who are interested in learning details of Program Management and become PgMP.(Both in English and Turkish)
 • CKM (Certified Knowledge Manager) Certification by KMI
  On Demand
  https://www.kminstitute.org
  On Demand
  https://www.kminstitute.org
  The "CKM" is the Flagship Certification from the KM Institute; the top choice for Practitioners, Leaders and Managers of KM Initiatives. Whether public or private sector, large or small – the CKM is the international standard for all KM Professionals. Includes a proven methodology, plus the methods
 • Projelerde Başarının Sırrı: Paydaş Yönetimi
  Kurumlara Özel
  İstanbul, İstanbul, Turkey
  Projelerin Başarısının sırrı Paydaşları anlamaktan ve beklentileri yönetmekten geçiyor. Üst yönetimden, müşteriye; ekiptekilerden fonkisyonel birimlere kadar her bir paydaşı projenin hedefleri doğrultusunda yönlendirmek mümkün. Bu eğitim size bu konuda rehberlik edecektir.
 • Projelerde Planlama
  Kurumlara Özel zaman
  İstanbul
  Kurumlara Özel zaman
  İstanbul, İstanbul, Turkey
  Ülkemizde yapılan son araştırmalarda* plansızlık faktörünün projelerin başarı oranlarında en önemli etkenlerden birisi olduğu vurgulanmaktadır. Proje yönetiminde hangi metodu kullanıyor olalım - ister waterfall, ister agile ya da hybrid - planlama projenin başarısı için vazgeçilmezdir.
 • Leadership Journey for PMOs
  Time will be arranged together with you.
  This is an online event.
  Time will be arranged together with you.
  This is an online event.
  "Project Manager Leadership Journey" is a 8-weeks online program designed for PMOs to improve their Project Manager's skills on leadership. This program is only offered to corporate which has a PMO. Please contact us to have more detail: events@pyozirvesi.com

Eğitimlerimiz hakkında aşağıdaki broşüre göz atabilirsiniz.

PYO Zirvesi Akademisi.png

PROJE YÖNETİMİNDE LİDERLİK SEMİNERİ İÇİN NE SÖYLEDİLER?

Ben haftasonu evimden çıkıyorum ve sizin düzenlemis oldugunuz bir organizasyona katılıyorum ve diyorum ki bu organizasyona katıldım ve bu organizasyondan, geldigimden daha gelismis bir bilgi birikimine sahip bir şekilde çıkmak istiyorum.

Niyetin açık olduğu bu ortamda Uzay Bilimi ile ilgili bir konusmacı geliyor ve bizimle bir bilgi birikimi paylaşımında bulunuyor ve o an anlıyorum ki insanoğlu zamanda yolcuğu aslında birbirleri ile paylaşım yaparak zaten buluyor. Bu şuanki bilgimiz ile zaman yolculugunu tanımlayabildiğimiz en uç nokta olduğunu düşünüyorum.

 

Hepimiz için geçen süre saat üstünde aynı olabilir fakat ben 5 yılda edinebileceğim bir bilgiyi 8 saatte bu organizasyonda kazanabiliyorsam, bu zamanda yolculuk yaptığım anlamına gelir. Aynı yöntem ile projemizide zamanda yolculuğa çıkarabiliriz.

Farklı, inovatif, ilham ve motivasyon veren bir seminerdi. Ilk defa böyle bir egitim aldım...

Özenle hazırlanmıs, ilgi uyandırıcı ve etkilesimli bir seminerdi...

OUR GOAL

PMO SUMMIT (PYO ZIRVESI) is the first summit dedicated to Project Management Offices in Turkey.

We aim to improve the skills of the professionals and guide them to success.

We aim to make Project Management Offices create value for the organization.

We utilize two ways to achieve these: Organize Summit and Give Unique Training

bottom of page