top of page
Teslimat Ve İade Politikamız

Almış olduğunuz Ürün online eğitim ürünüdür. Aşağıda geçen Ürün ibareleri Online Eğitim İzleme Ürünü olarak belirtilmektedir.


Teslimat :
Kredi Kartı ile alınan Ürünler banka onayıyla birlikte hemen aktif edilmektedir. Havale /EFT ile yapılan ödemelerde dekontu events@pyozirvesi.com adresine iletmeniz gerekmektedir. Havale / EFT ile ilgili işlemler BİR (1) iş günü içinde aktif edilir.

İade :
Almış olduğunuz ürün online eğitim ürünüdür. Üyeliğinizin başladığı tarihten itibaren BİR (1) günlük süre içinde iade edebilirsiniz. İade işlemleri için events@pyozirvesi.com adresine bilgi verip talepte bulunabilirsiniz.

Müşterinin Ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürünle ilgili events@pyozirvesi.com adresine talepte bulunduğu andan itibaren 5 (beş) gün içerisinde Ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına Ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu sürede firmamızın tasarrufu bulunmamaktadır.

Faturanın adrese kargo olarak istenmesi durumunda kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

İade faturası kesilmesini takiben Havale iadeleri 5 (beş) iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri YİRMİ (20) iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

bottom of page