top of page

08 Şub Cmt

|

Elite World İstanbul Hotel Taksim

Proje Yönetiminde Liderlik - İstanbul

Proje Yönetiminde daha ileriyi hedefleyenler için...

Registration is Closed
See other events
Proje Yönetiminde Liderlik - İstanbul
Proje Yönetiminde Liderlik - İstanbul

Time & Location

08 Şub 2020 09:30 – 17:00

Elite World İstanbul Hotel Taksim, Şehit Muhtar Mh, Şht. Muhtar Bey Cd. No:42, 34437 Beyoğlu/İstanbul, Turkey

Guests

About the Event

Proje Yönetiminde yeni trendleri yakalamak, dünyadaki diğer proje yöneticilerinden 1 adım önde olmak için bu seminere mutlaka katılmalısınız.  Detaylı seminer programı ile ödeme bilgileri ön kayıt yaptıran katılımcılar ile paylaşılacaktır. 

Ön Kayıt için KAYIT butonuna basıp bilgileri doldurmanız yeterlidir.

Kayıt Ücreti 850 TL (KDV Dahil) dir.

PMI & PMI TR üyeleri ile PMP sertifikası sahiplerine % 10 indirimlidir.

Kayıt ücretine öğle yemeği ve diğer çay-kahve ikramları dahildir.

Proje Yönetiminde en az 2-3 yıl tecrübeli iseniz ve doğru projeleri doğru bir şekilde yönetmek istiyorsanız 1 günlük bu seminere mutlaka katılmalısınız.  

PMP sertifikanızı aldınız, peki ya şimdi sorusuna cevap bulmak için bu seminere mutlaka katılmalısınız.

Dünyanın farklı yerlerinden derlenen tecrübeleri dinleme; güncel akademik çalışmaları öğrenme; yeni bakış açılarını farketmek için eşsiz bir fırsat. Etkileşimli bir seminer için katılımcı sayısını sınırlı tutuyoruz. 

Farklı bir dünyanın gerektirdiği farklı bir proje yönetimi için çok farklı bir seminer sizi bekliyor.

The New World for Project Managers:

Scope, cost, and schedule are the three parameters which Projects Managers have been accountable for since the beginning of the first known projects. What about the value or the benefit expected to be realized as the output of the project? What about the contribution of the output of the project to the strategic objectives of the organization? These were not considered as the role of the project manager. But the game has changed. If a project manager and his team are on time, within budget and within scope but nobody uses the outcome, the new world cannot afford this. 

Seminer Koordinatörü: Mustafa Hafızoğlu,PMP

Mustafa Hafizoglu has over 20 years project/program management experience in software and hardware complex R&D projects in aerospace and defence industry as well as 10 years volunteer experience at Project Management Institute (PMI) & Cofounder of PMI Turkey Chapter & currently Past President. He's been teaching Project Management Courses at various universities such as METU, TEDU, Baskent and Cankaya Universities. 

He's the co-writer of the book: Project Management Analytical Approaches and Contributing Writer at PMWorld360.com 

He has also experiences on writing international books such as he's the Core Team member for PMI’s Practice Guide: Governance of Projects, Programs, and Portfolios and Core Team member for PMI’s Practice Guide: Benefits Realization Management.

Mustafa was graduated from Industrial Engineering Department of Middle East Thecnical University and has Masters degree from same department. And he's very passionate to start PhD on organization management and behavioral sciences.

Mustafa is founder of PYO Zirvesi, the first Project Management Office Summit in Turkey. 

Mustafa is currently working in an AeroSpace and Defence Company as Program Director and Executive Board Member and also Steering Committee Member of European Union Civil Society Development Project of PMI Turkey Chapter: Project Management for Start-Ups.

Hizmet Sözleşmesi

Katılımcı firma, siz veya size/sizi; Etkinlik hizmet sözleşmesinde belirlendiği üzere, etkinlik ödemesini yapacak ve sözleşme maddelerinde belirtilen hükümleri yerine getirmekle yükümlü tüzel kişiliği ifade eder.

pyozirvesi.com mücbir sebeplerle, istediğinde ve gerek gördüğünde, etkinlik fiyatlarında, etkinlik mekânında, tarihinde ve etkinlik içeriklerinde (konu başlıkları, konuşmacılar vb. gibi) iptal ve değişiklik yapabilir.

Katılımcı firma, herhangi bir sebepten dolayı yapacağı kayıt iptallerini, etkinlik tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirmemesi halinde etkinlik için belirtilen ücreti, hizmet alımı gerçekleşmemiş olsa bile, etkinlik tarihinden sonraki 5 iş günü içerisinde ödemeyi, ödeme yapıldıysa da herhangi bir ücret iadesi ve değişiklik yapılmayacağını kabul eder.

Katılımcı Firma, T.C. Devletinin yürürlükte olan tüm kanunlarına, bu kanunlara, güvenlik, sağlık düzenlemeleri, anti-terörizm yasaları ve düzenlemeleri de dâhil olmak üzere, uygun davranacağını kabul etmektedir.

Katılımcı Firma, bu sözleşme kapsamında, bu sözleşmeye yapılacak herhangi bir ekleme veya değişiklik için veya taraflar arası herhangi diğer bir bildirim ya da iletişimin, E-Posta veya fax yoluyla gönderilip alınan imzaların, orijinal imzalar gibi geçerli ve uygulanabilir olduğunu kabul eder.

Bu sözleşme, T.C. maddi hukukuna tabi olacak ve buna uygun olarak yorumlanacaktır. Taraflar bu sözleşmeden doğacak herhangi bir uyuşmazlığın çözümünde, İstanbul mahkemelerinin ve icra dairelerinin yetkili olacağını kabul etmiştir.

Share This Event

bottom of page