top of page

22 Nis Per

|

Online Interactive Event

PMO TALK

Disciplined Agile : Gerçek Çeviklik için Kendi Yolunuzu Çizin

Registration is Closed
See other events
PMO TALK
PMO TALK

Time & Location

22 Nis 2021 21:00 – 22:05

Online Interactive Event

Guests

About the Event

Çevik dönüşümlerin popülaritesinin artmasıyla birlikte birçok şirket Scrum, SaFE, Spotify gibi çerçeveleri kopyalamaya başladı. Başladıkları bu yolculuk iş başlarda onları heyecanlandırsa da bir süre sonra vaat edilen 4 kat hızlı gelişim (Scrum: 2 katı işi yarı zamanda yapma sanatı) gerçekleştirilemedi.

Bu konuşmada; gerçek çevikliğin ne olduğunu, Agile' ın çerçevelerden öteye gidebilmeyi gerektiğini ve bu yolculuğa bir araç kiti ile rehberlik eden Disciplined Agile kavramlarını tartışacağız.

Değerli konuşmacımız Eren Özdemir, Proje yönetimi, çevik dönüşüm ve Disciplined Agile konuları üzerine çalışmaktadır. Startup, orta ve büyük ölçekli firmalarda görev alarak geleneksel ve çevik yöntemlerle birçok proje yönetmiş hem de bulunduğu organizasyonların proje yönetim süreçlerinin tasarlanmasında aktif rol oynamıştır.

Enterprise Çevik dönüşüm konusunda tez çalışmaları yapmış, görev aldığı firmalarda dönüşümlerin yapılanmasına katkıda bulunmuştur.

Şuanda LC Waikiki Strateji ve Dönüşüm Ofisinde, Proje Yönetimi ve Enterprise Çevik Dönüşüm mentörlüğü görevine devam etmektedir.

Proje yönetimi, Disciplined agile, Scrum konularında eğitimler vermektedir. Türkiye'de PMI tarafından Disciplined Agile eğitimi vermeye yetkili 2 eğitmenden biridir.

Proje yönetimi isimli kitabın yazarıdır.'

Share This Event

bottom of page