top of page

25 May Cmt

|

Yüzyüze ya da online

Liderlik Yolculuğu - Başlangıç

Liderlik kaslarınızı güçlendirmek istiyorsunuz ama nereden başlayacağınıza emin değilsiniz. Liderlik yolculuğunuza başlama tecrübesini en iyi bu eğitimde hissedebilir ve hayatınıza uygulamaya başlayabilirsiniz. Dr. Mustafa Hafızoğlu ile yolculuğa davetlisiniz!

Registration is closed
See other events
Liderlik Yolculuğu - Başlangıç
Liderlik Yolculuğu - Başlangıç

Time & Location

25 May 2024 09:30 – 15:30 GMT+3

Yüzyüze ya da online

About the Event

Liderlik yetkinliklerinin gerekli olduğunu düşünüyorsanız, liderliğin uzun bir yolculuk olduğunu farkettiyseniz; Dr. Mustafa Hafızoğlu'nun deneyimleriyle harmanlanan bu eşsiz eğitim tam size göre.

Dr. Mustafa Hafızoğlu, 25 yıllık deneyiminin özellikle son 10 yılında hem ülkemizin en saygın üniversitlerinde hem de farklı sektörlerdeki kurumlarda liderlik gelişimi eğitimleri vermektedir.

Bu eğitimin amacı katılımcılara kendi liderlik yolculuklarına başlayabilmeleri için yol göstermek ve bu yolculuğun başarılı olabilmesi için destek olmaktır.

Eğitim 09:30 am-12:00 pm ve 13:00 pm-15:30 pm saatleri arasında toplam 5 saattir. Yüzyüze de sunulabilmektedir.

Eğitimin ana başlıkları:

-Kendini keşfet

-Nasıl değişeceğini keşfet

-Yeni dinamikleri keşfet

-Yolculuğun en kritik bileşenlerini keşfet

Yolculuğa şu sihirli soruyla başlıyoruz: "NİÇİN?" Bu sorununsihrini aşağıdaki soruların cevaplarını vererek keşfetmeyeçalışacağız:

Vizyonunuz nedir? Hem kişisel, hem ekip, hem deorganizasyonel perspektiften...

Vizyonunuza nasıl ulaşacaksınız ve yol haritanızı nasıl formüleedeceksiniz?

Yolculuğumuz şu soruya cevap aramakla devam ediyor:"NASIL?" Yol haritamızda nasıl ilerleyeceğimizi aşağıdaki temel aşamalarla göstereceğiz:

Değişimin Önündeki Zihinsel Bariyerler

Zihinsel Bariyerlerin Çözümleri

Değişimin Dinamikleri

Haydi Değişelim!

Belirsizlik ve karmaşıklık kaçınılmaz ve bu ikisine nasıl tepkiverip nasıl adapte olacağımızı öğrenmeliyiz. Yolculuğun bubölümünde hem liderlik yetkinliğimizin gelişimi hem de etkiliekip oluşturmanın temeli olan adaptasyonu nasılsağlayabileceğimizi öğreneceğiz. Bu bölümde bilinmeyenler dünyasına bir yolculuk yapıp tehditlerin yanında fırsatlara nasıl odaklanabileceğimizi göreceğiz.

Görüşmek üzere...

Sorularınız için: pmo@mustafahafizoglu.com

Schedule


  • 6 saat

    Liderlik Yolculuğu - Başlangıç

Share This Event

bottom of page