top of page

26 Eylül Pzt

|

10 day - Online Training

Küçük Prens ile Kendi Dünyanı ve Ekibin Dünyasını Keşfetme Yolculuğu

Değişen iş dünyamızda bu değişime ayak uydurmanızı sağlayacak yepyeni ve eşsiz bir eğitim ile karşınızdayız. 10 günlük süreçte kendinizi ve ekibinizi tanımanıza olanak sağlayacak bir eğitim...

Registration is closed
See other events
Küçük Prens ile Kendi Dünyanı ve Ekibin Dünyasını Keşfetme Yolculuğu

Time & Location

26 Eyl 2022 20:00 – 05 Eki 2022 20:30

10 day - Online Training

Guests

About the Event

Bilgi Çağında teknolojinin hayatımızın her alanına hızla yayılmasıyla beraber hem işlerimizin kapsamı hem de iş yapış şekillerimiz de aynı hızla değişiyor. Artık katma değer yaratan işlerimiz için kas gücünden beyin gücüne geçmemiz gerekiyor. Bu koşullarda kurumlarımızdaki insan faktörü daha da önem kazanıyor. Bu eğitimin ilk amacı kurumların beyin gücünü etkin kullanmalarını sağlamak için bireylerin kişisel gelişimlerine rehberlik etmektir. Bu rehberliği de geliştirilebilir zeka olarak tanımlanan duygusal zeka perspektifinden yapmaktadır. Eğitimin ikinci amacı ise ekiplerin birbirlerini tanıyarak güven ortamına katkıda bulunmak ve etkin birer ekip olmalarına rehberlik etmektir. Eğitim, Küçük Prens hikayesi ile bütünleştirilerek kurgulanmıştır. 

Eğitim ücreti:

Bireysel Katılımcılar için normal kayıt ücreti 650 TL + KDV'dir  (Ödemenizi iyzico.com ile şu linkten yapabilirsiniz: https://iyzi.link/AIpf2w ).

Kurumsal katılımlar için lütfen bizimle iletişime geçiniz: events@pyozirvesi.com

Sorularınız için events@pyozirvesi.com adresine mail atmanız yeterlidir.

Kişisel ve ekipsel gelişime odaklanan eğitimlerin standart eğitim yapılarında başarı oranlarının düşük olmasından dolayı bu özgün yapı konularında uzman ve deneyimli 2 eğitmen tarafından geliştirilmiştir ve hem üst yönetim ekiplerine hem de proje ekiplerine sunulmaya başlanmıştır.

Eğitimimiz 10 gün olarak tasarlanmıştır ve Eğitim dört aşamadan oluşmaktadır:

· I. Aşama - Başlangıç Toplantısı (1 saat) : Eğitimin amacı, içeriği ve temel kavram ve konular

· II. Aşama – Ön Çalışma (asenkron) : Ön çalışmaların hazırlanması (Küçük Prens kitabının okunması, MBTI Test değerlendirmesinin yapılması)

· III. Aşama - Gezegeni Oluşturma (2 saat) : MIRO uygulaması üzerinden gezegenlerimizin oluşturulması

IV. Aşama - Evreni Oluşturma (2 saat) : MIRO uygulaması üzerinden gezegenlerin ziyareti ve evrene bakış

Eğitim alanlarında uzman 2 eğitmen tarafından verilmektedir. 

Share This Event

bottom of page