top of page

04 Nis Cmt

|

PYO Sanal Buluşmaları

PYO ZİRVESİ 2020

Türkiye'nin İlk PYO Online Buluşmaları

Registration is Closed
See other events
PYO ZİRVESİ 2020
PYO ZİRVESİ 2020

Time & Location

04 Nis 2020 13:00 – 14:00

PYO Sanal Buluşmaları

Guests

About the Event

Bu yıl PYO Zirvesimizi PYO Buluşmaları ile online platforma taşıyoruz.

Nisan ayında her Cumartesi saat 13:00-14:00 arası tüm PYO Yöneticilerini ve Proje Yöneticilerini bekliyoruz.

PYO Buluşmalarımıza katılım 40 kişi ile sınırlıdır.

Kayıt ücreti: 50 TL (KDV Dahil) (Nisan ayı boyunca tüm etkinlikleri kapsamaktadır.)

IPYD ve PMI üyelerine %50 indirimlidir.

PYO Zirvemize daha önce kayıt yaptıranlara ücretsizdir.

Kayıt sürecinizi tamamlamak için KAYIT butonuna basmanız ve bilgilerinizi girmeniz yeterlidir. Buluşma linki tarafınıza gönderilecektir.

Neden PYO Buluşmaları?

Değişim beklenen de de hızlı gerçekleşiyor. Projelerimiz bu değişimden nasıl etkileniyor.

Proje Yönetim Ofisleri bu değişimi yönetebiliyor mu?

Farklı sektörlerden PYO Yöneticileri, Proje Yöneticileri ve Değişim Yönetim uzmanları ile biraraya gelip farklı uygulamaları öğrenmeyi, yaratıcı çözümleri ortaya çıkarmayı ve değer yaratan PYO'lar oluşturmayı hedefliyoruz. 

Neden Ücretli?

Gerçekten gelişime değer veren ve katkı sağlamak isteyenlerin katılacağı bir buluşma amaçlıyoruz. Sembolik bir ücret belirleyerek katılımcı profilini bu amaca yaklaştıracağımızı düşündük. 

Buluşma Koordinatörü: Mustafa Hafızoğlu,PMP   e-mail: pmo@mustafahafizoglu.com

Mustafa Hafizoglu has over 20 years project/program management experience in software and hardware complex R&D projects in aerospace and defence industry as well as 10 years volunteer experience at Project Management Institute (PMI) & Cofounder of PMI Turkey Chapter & currently Past President. He's been teaching Project Management Courses at various universities such as METU, TEDU, Baskent and Cankaya Universities. 

He's the co-writer of the book: Project Management Analytical Approaches and Contributing Writer at PMWorld360.com 

He has also experiences on writing international books such as he's the Core Team member for PMI’s Practice Guide: Governance of Projects, Programs, and Portfolios and Core Team member for PMI’s Practice Guide: Benefits Realization Management.

Mustafa was graduated from Industrial Engineering Department of Middle East Technical University and has Masters degree from the same department. And he's very passionate to start PhD on organization management and behavioral sciences.

Mustafa is the founder of PYO Zirvesi, the first Project Management Office Summit in Turkey. 

Mustafa is currently working in an AeroSpace and Defence Company as Program Director and Executive Board Member and also Steering Committee Member of European Union Civil Society Development Project of PMI Turkey Chapter: Project Management for Start-Ups.

 

Hizmet Sözleşmesi

Katılımcı firma, siz veya size/sizi; Etkinlik hizmet sözleşmesinde belirlendiği üzere, etkinlik ödemesini yapacak ve sözleşme maddelerinde belirtilen hükümleri yerine getirmekle yükümlü tüzel kişiliği ifade eder.

pyozirvesi.com mücbir sebeplerle, istediğinde ve gerek gördüğünde, etkinlik fiyatlarında, etkinlik mekânında, tarihinde ve etkinlik içeriklerinde (konu başlıkları, konuşmacılar vb. gibi) iptal ve değişiklik yapabilir.

Katılımcı firma, herhangi bir sebepten dolayı yapacağı kayıt iptallerini, etkinlik tarihinden 3 gün öncesine kadar bildirmemesi halinde etkinlik için belirtilen ücreti, hizmet alımı gerçekleşmemiş olsa bile, etkinlik tarihinden sonraki 5 iş günü içerisinde ödemeyi, ödeme yapıldıysa da herhangi bir ücret iadesi ve değişiklik yapılmayacağını kabul eder.

Katılımcı Firma, T.C. Devletinin yürürlükte olan tüm kanunlarına, bu kanunlara, güvenlik, sağlık düzenlemeleri, anti-terörizm yasaları ve düzenlemeleri de dâhil olmak üzere, uygun davranacağını kabul etmektedir.

Katılımcı Firma, bu sözleşme kapsamında, bu sözleşmeye yapılacak herhangi bir ekleme veya değişiklik için veya taraflar arası herhangi diğer bir bildirim ya da iletişimin, E-Posta veya fax yoluyla gönderilip alınan imzaların, orijinal imzalar gibi geçerli ve uygulanabilir olduğunu kabul eder.

Bu sözleşme, T.C. maddi hukukuna tabi olacak ve buna uygun olarak yorumlanacaktır. Taraflar bu sözleşmeden doğacak herhangi bir uyuşmazlığın çözümünde, İstanbul mahkemelerinin ve icra dairelerinin yetkili olacağını kabul etmiştir.

Share This Event

bottom of page